€13,10
Gorter Oude Jenever is een prijsbewuste drank die een redelijke kwaliteit heeft, een prima kwaliteit voor de prijs in ieder geval! Gorter richt zich wel vaker op het goedkopere segment en met deze Oude Jenever tracht men dezelfde doelgroep te bedienen.
De lichtgele inhoud heeft een zoete smaak waar mout en zoethout goed in te herkennen zijn. Verder zijn er notities te bespeuren van anijs, jeneverbes, gember, vanille, zoethout en peper. Alle ingrediënten zijn wel gebalanceerd en in harmonie met elkaar, er is geen overduidelijke overheersing of iets dergelijks.
Vaste lage prijzen
Ruim assortiment
Gratis parkeren
Nederlands personeel
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.